Gizlilik Politikası

www.aktifpedal .com web sitesini (Kısaca "site" olarak anılacaktır) kullanmak için lütfen aşağıda yazılı koşulları okuyunuz. Bu site'de sunulan hizmetlerden yararlananlar veya herhangi bir şekilde site'ye erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi aşağıdaki kullanım koşullarını kabul etmiş sayılmaktadır. 

Aktif Pedal Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. www.aktifpedal.com online eticaret sitesinin sahibidir ve bundan sonra Aktif Pedal olarak anılacaktır.

Site’ye üye olan kullanıcıların bilgileri(adınız, elektronik posta adresiniz, iş ve özel adresiniz, telefon numaralarınız) Aktif Pedal tarafından, hukuki durumlar harici,  3. kişi ve kurumlarla hiçbir şekilde paylaşılmamaktadır . Aktif Pedal site kullanıcılarına kendilerinin talebi olmadığı sürece kayıt doğrulama amacıyla gönderilen elektronik posta harici elektronik bülten göndermeyecektir.

Site’de Aktif Pedal tarafından işletilmeyen web sitelerine yönlendirme ve bağlantılı yapılabilir. Diğer sitelerin gizlilik ve güvenlik politikasından Aktif Pedal sorumlu tutulamaz.

Aktif Pedal sitedeki ürünlerin bilgisi ve güncelliği düzenli olarak kontrol eder. Aktif Pedal site içindeki tüm içeriği, hizmetleri, bilgileri ve ürünleri önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını kendinde saklı tutar.

Aktif Pedal web sitesini kullanmak, gönüllü olarak kişisel bilgileri vermek bu sitede ilan edilen mevcut gizlilik politikasının ve şartlarının kabul edildiği anlamı taşımaktadır.

Aktif Pedal'ın, bu Gizlilik Politikasını değiştirme veya iptal etme hakkı saklıdır.

Aktif Pedal web sitesini ziyaret eden her bir ziyaretçi bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

eticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır

Çerez Kullanımı

Kişisel verileriniz, hizmetlerimizin daha iyi
bir şekilde sunulması için mevzuata uygun
bir şekilde toplanıp işlenir. Detaylı bilgi almak
için Verilerin Korunmasını inceleyebilirsiniz