Retül | Bike Fit

RETUL BIKE FİT NEDİR ?

Retül Fit, gücü, dayanıklılığı ve konforu artırmak için ergonomik olarak tasarlanmış ve bilimsel olarak test edilmiş sistematik özelleştirme yoluyla bisiklet ve biniciyi birbirine bağlayan en kapsamlı sistemdir. Ekipman pozisyonunuzu size uygun hale getirerek en iyi halinizde sürüş yaparsınız.

MÜKEMMEL UYUMA DOĞRU ADIM ADIM

Retül Fit, sürücülerin gücü, dayanıklılığı ve konforu en üst düzeye çıkarmasını sağlar. Kişisel Retül Fit seansınız sırasında, eğitimli bir uzman bireysel ihtiyaçlarınızı değerlendirecek ve bisiklet pozisyonunuzu ve ekipmanınızı sistematik olarak vücudunuza göre ayarlayacaktır.

Retül Fit, eğitimli bir uzmanın bireysel ihtiyaçlarınızı değerlendirecektir.

GÖRÜŞME

Süreci başlatmak için eğitimli bir uzman, sürüş deneyiminizi, hedeflerinizi tartışacak ve sürüş deneyiminizde hangi noktada olmak istediğinize dair derinlemesine bir görüş kazanacaktır. Bu aynı zamanda gücünüzün ve esnekliğinizin bir değerlendirmesini de içerir.

FİZİKSEL MUAYENE

Mevcut esneklik seviyenizi ve vücudunuzun öel yapısını ölçmek için 18 adımlık bir süreç kullanılır, elde edilen veriler Fit teknisyeninize bisiklet pozisyonunuzu, kişiselleştirmeleri ve gerekli ekipmanı en iyi şekilde belirlemesi için derinlemesine bir rehber sağlar.

SÜRÜŞ ANALİZİ

Sürüş pozisyonunuzun yerinde görsel değerlendirmesi yapılır, sizin için en iyi ve en verimli pozisyonunu belirlenir ve Fit uzmanınızın buna göre ayarlama yapmasına olanak tanır.

FİT

Bu 15 adımlık süreçte, Fit Uzmanı bisiklet pozisyonunuzu ve ekipman seçiminizi kişiselleştirecektir. Sonuç olarak sele seçimi ve konumu, ayakkabılar, ayak tabanları, kilit konumu ve gidon konumu vücudunuza göre optimize edilir.

TAKİP

Sürecin sonunda, Fit Uzmanı yeni pozisyona uyumunuzu gözden geçirmek, sorularınızı yanıtlamak ve sürüşünüzden en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğiniz konusunda rehberlik sağlamak için bir takip planlayacaktır.

 

SIKÇA SORULAN SORULAR :

Ne kadar sürer ?

Yaklaşık olarak 2,5 saat sürecektir.

Sadece profesyonel bisikletçiler mi bikefit yaptırır ?

Hayır, hiç de değil. İyi bir fit bisiklet sürmeyi daha keyifli hale getirir, size tam fit olamadığınız bir bisiklette karşılaşacağınız ağrı ve sızıları giderme fırsatı verir.

Yeni bir seleye ihtiyacım var mı ?

Uzmanlarımız sele konumunun doğruluğu konusunda  size yardımcı olacaktır ve piyasada sizin için daha uygun bir sele varsa elbette size bilgi verilecektir.

Specialized bisiklet sahibi mi olmalıyım ?

Bikefit tüm marka ve model bisikletlere yapılmaktadır.

Ücreti ne kadardır ?

Bike fit seansı 2000 TL'dir.

 

RANDEVU İÇİN :

Fit hizmetimiz fitter Barış Okuducu tarafından verilmektedir.

İletişim :

0555-837-21-63

E-mail : bariso@aktifpedal.com 

WhatsApp'la İletişim için

 

Aktif Pedal Beşiktaş :

Tel : 0212-213-35-88

Aktf Pedal İzmir :

Tel : 0232-369-07-09

eticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır

Çerez Kullanımı

Kişisel verileriniz, hizmetlerimizin daha iyi
bir şekilde sunulması için mevzuata uygun
bir şekilde toplanıp işlenir. Detaylı bilgi almak
için Verilerin Korunmasını inceleyebilirsiniz