Hakkında

AKTİF PEDAL BİSİKLET VE SANAYİ TİC.LTD.ŞTİ.

Aktif Pedal Bisiklet, bisikletçilerin en iyisini hak ettiğini düşünür ve "Mutluluğa çevir" sloganıyla bisiklet sevenlere mağazalarında en iyi dünya markaları ve ürünlerini bulundurmayı, bayileri ve  çalışanlarıyla bisikletçilere satış öncesi ve sonrası en iyi hizmetleri sunmayı  hedeflemiştir.

2007 yılında kurulan Aktif Pedal Bisiklet, dünyanın en iyi bisiklet ve aksesuar üreticilerinden; SpecializedNirve,Hydrapak, MinouraOkbabyCampagnoloJoe’s Noflats markalarının Türkiye distrübütörlüğünü almış, mağazalarında bu markaların en iyi ürünlerini bisiklet sevenlerin beğenisine sunarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Aktif Pedal Bisiklet; trafiğin sadece motorlu araçlara ait olmadığını düşünür. Bisikleti tamamıyla ticari bir ürün olarak tanımlamak yerine; hem sportif açıdan, hem de ulaşım açısından önemli olduğunu bilir ve bu önemi hak ettiği yere kavuşturmak hedefleri arasındadır.

1974
"Biz biniciyiz - 1974'ten beri her kararımıza bu gerçek yön verdi. Kaliteli lastikler ortalıkta olmadığında en iyisini yapmak için çabaladık. İnsanlar çamurda şehir bisikletlerine binmek istediğinde ilk dağ bisikletini yaptık. Yolcular daha hızlı gitmek istediğinde, karbonu ikiye katladık ve kendi rüzgar tünelimizi inşa ettik. Okulda odaklanmak için mücadele eden çocukları gördüğümüzde, bisiklete binme yoluyla daha iyi sağlığın desteklenmesine yardımcı olmak için Outride'ı desteklemeye başladık.

Specialized . Biniciler tarafından biniciler için yapılmıştır."

eticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır

Çerez Kullanımı

Kişisel verileriniz, hizmetlerimizin daha iyi
bir şekilde sunulması için mevzuata uygun
bir şekilde toplanıp işlenir. Detaylı bilgi almak
için Verilerin Korunmasını inceleyebilirsiniz